Novinarski kutak | Posao u SAOP-u Slovenščina  |  Srpski  |  English

Minimax traži savjetnika u odjelu za korisnike! (m/ž)

Glavni razlog koji nas čini drugačijima i konkurentnijima naša je korisnička podrška.
Imamo super razvijen »ticketing« sustav preko kojeg komuniciramo s korisnicima, pružamo efikasno i personalizirano korisničko iskustvo, uvijek smo otvoreni za nove prijedloge, priznamo ako pogriješimo, a u dane kad su rokovi predaje određenih obrazaca i obračuna u obzir uzimamo i položaj retrogradnog Merkura. :)
I kolege iz odjela prodaje već očekivano svaki mjesec (pre)stižu targete, na svim poljima rastemo i širimo se, stoga tražimo pojačanja u našem timu!

Tko smo mi?

Tvrtka Saop već je 33 godine vodeći pružatelj poslovnih programa i rješenja. Zapošljava više od 200 visokoobrazovanih stručnjaka koji su odgovorni za razvoj programa, pomoć i edukaciju korisnika. Saop je također dio međunarodne grupacije Solitea koja zapošljava više od 1000 ljudi i ima više od 235.000 korisnika programa u 15 zemalja.
Tim u Hrvatskoj čini uigrana ekipa od 20 ljudi koja i nakon posla s veseljem ostaje na afterwork druženjima - volimo opuštenu atmosferu i teambuildinge. Radimo u uredu u Novom Zagrebu koji smo nedavno proširili i uredili, no trenutno kombiniramo rad od kuće i rad iz ureda sukladno mjerama.

Opis radnog mjesta

Korisnička podrška odgovorna je za podršku i pomoć korisnicima našeg programskog rješenja Minimax. Zahtjeve rješavamo putem internog ticketing sustava, a s korisnicima komuniciramo putem maila, telefona i udaljenog pristupa, ovisno o potrebi i procjeni. Odgovaramo na upite vezane uz rad programa, pripremamo pisane i video upute za korisnike, educiramo korisnike, pratimo njihove povratne informacije i posredujemo između korisnika i razvojne ekipe.

Naša očekivanja

Od tebe očekujemo komunikativnost, strpljenje, osjećaj za rad s ljudima i proaktivnost. Očekujemo spremnost na izazove, samostalnost kao i preuzimanje odgovornosti za svoj rad. Praktično znanje iz područja računovodstva jedan je od glavnih uvjeta.
Zbog svakodnevne komunikacije s klijentima potrebna je odlična pisana i govorna komunikacija, sposobnost jednostavnog pojašnjavanja složenih tema te želja za kontinuiranim poboljšanjem procesa i korisničkog iskustva. To konkretno uključuje i testiranja programa u dogovoru s kolegama iz razvoja i suradnju na formiranju naloga za optimizaciju rada programa.
Izuzetno cijenimo agilnost, timski rad i otvorenost.

Prednosti

  • Radno iskustvo na računovodstvenim poslovima
  • Obrazovanje ekonomskog usmjerenja, prednost računovodstvo i financije
  • Smisao za rješavanje tehničkog problema
  • Logičko i analitičko razmišljanje
  • Znanje slovenskog jezika
  • Iskustvo rada u IT sektoru

Što nudimo?

Ugovor na 12 mjeseci uz probni rok od 6 mjeseci s mogućnošću produljenja na neodređeno. Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 sati.
Prihvatit će te iskusan tim koji će te uvesti u posao. Radit ćeš u ugodnom i opuštenom okruženju i imati priliku za učenje i osobni razvoj. Nudimo redovita i stabilna primanja te nagrađujemo učinkovit rad i trud kao i posebna postignuća naših zaposlenika.

Ako te motivira rad s ljudima i želja za poboljšanjem korisničkog iskustva, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na info@saop.hr s naznakom "Prijava - podrška Minimax" najkasnije do 21.6.2021. godine.
polja označena zvjezdicom* su obvezna